Podpořte projekty svým hlasem

Sledujte příběhy podnikatelů a vyberte ty nejzajímavější. Pomozte svým hlasováním podpořit originální projekty. Příběh, který získá nejvíc hlasů, odměníme telefonem Samsung S22.

Všechny projekty

Nakladatelství Pampeliškov

  • Ostatní činnosti
  • Moravskoslezský kraj
Nakladatelství Pampeliškov

Ponořte se do příběhů jako já! Zatímco já je tvořím od A až do Z (mám jen ilustrátory a u některých knih autory), vy můžete spočinout při četbě... Jen jsem na internetu nadhodila v jedné skupině, jestli by třeba měl někdo zájem ilustrovat knihy... a strhla se doslova lavina se zájemci! A tak jsem mohla vybírat ty nejlepší z nejlepších. Začínala jsem finančně od nuly, ale s nadšením a nasazením, které mě ani po roce neopouští. Naopak. Moje práce je moje vášeň. A kdybych měla prostředky nejen na malonákladový tisk, ale i na pořádnou propagaci, kterou si naše kvalitní, poutavé a vymazlené knihy zaslouží, k příběhům by se dostalo mnohem více čtenářů. Obzvláště vymazlené jsou naše knihy pro děti, ale nejen ty. Zatím nemáme jedinou knihu bez působivých ilustrací. Ráda bych se vrhla i na elektronické knihy a audio-knihy, časem také na knížky pro nevidomé děti. Sama mám sedm dětí, zdravotnické a pedagogické vzdělání a knihy jsou už od dětství mojí láskou. 

A jak využívám digitální technologie? Ilustrátory jsem našla pomocí sociálních sítí. Ke grafickému zpracování knih používám on-line nástroje. Se zákazníky, tiskárnou i spolupracovníky komunikuji prostřednictvím sociálních sítí, e-mailu a sdílených on-line nástrojů na internetu. Na sociálních sítích i vyhledávačích si platím reklamu pro větší dosah. A bez internetových stránek bych se také neobešla. Moje práce je na internetu zcela závislá.