Dohlasováno! Galerie příběhů.

Vítězné projekty

WELLNESS HOTEL PANORAMA****, EKOLOGICKÁ DOPRAVA aj. projekty

  • Ubytování, stravování a pohostinství
  • Jihomoravský kraj
WELLNESS HOTEL PANORAMA****, EKOLOGICKÁ DOPRAVA aj. projekty

Mobilní telefon jsem měl v autě již v roce 1994 a byla to taková přenosná bedna s rukojetí. Tehdy měl málokdo telefon v autě. Já jel viděl na jednom pracovním setkání u ministra Václava Bendy a později jsem si jej také pořídil :-). Velmi mi usnadnil život a práci. Pamatuji si dokonce, že mne v té době stál neuvěřitelných cca.75.000,-Kč. A byl jsem již tehdy u EUROTEL (nyní O2).  Kromě toho jsem měl v té době již funkční stránky internetové (www). Běžely v BEXTER PUBLISHING v Torontu v Kanadě (tehdy u nás ještě skoro nikdo internet nepoužíval). Na těchto stránkách jsme propagovali Moravský kras a moji Společnost pro Moravský kras a.s., kterou jsem v roce 1993 založil. V roce 1993 jsme používali pokladní systém v restauraci v hotelu Skalní mlýn. Šlo o tzv. pokladny ANKER. Dá se tedy s nadsázkou říci, že bych bez technologií bych nebyl tam, kde jsem nyní. Ale tak jednoduché to není....

Z technologií nyní využíváme samozřejmě mnoho jiných. Například máme v hotelu i 3D HERNU, využíváme on-line zabezpečovací systém,  máme například na webkamerách on-line i oslí chlívek, který mohou naši klienti nepřetržitě sledovat. Oslíci jsou mimochodem maskotem WELLNESS HOTELU PANORAMA**** a povídání o nich by vzalo mnoho času.

Mimochodem web-kamera je dostupná na našich www.hotelpanorama.cz

V naší restauraci a ve všech prostorách používáme terminály ORDERMAN, bezdrátové tiskárny a samozřejmě platební terminály.
Z dalších technologií využíváme on-line prodejní systém BOOKOLO .... je to mnoho. 

Za svůj nejvýznamnější přínos doposud považuji fakt, že jsem změnil v letech 1993-1996 zcela MORAVSKÝ KRAS. Vyhrál jsem v soutěži o zavedení ekologické dopravy v Moravském krasu. V roce 1993 -1995 jsem zrealizoval svůj nápad a zprovoznil v Moravského krasu dopravu vláčky ze Skalního mlýna k Punkevním jeskyním  a následně jsem vybudoval lanovou dráhu na Macochu. V té době jsem se spolupodílel na projektu satelitního Zahradního město Blansko - Češkovice, oceněného na IMMOS a REALEX v roce 1996 první cenou v kat.B. rozestavěných projektů.  Mám za sebou realizaci úspěšné malé pekárny ve Sloupě vč. jejího uvedení do provozu. Kvůli tomu jsem se dokonce naučil péct v malé pekárně v Golčově Jeníkově. Vzděláním jsem ovšem inženýr ekonom :-). Podílel jsem se na řadě dalších projektů v rámci Klubu českých turistů. Vše jsem vždy realizoval od svého vlastního nápadu až po skutečnou realizaci. Vždy jdu vlastní cestou a používám originální postupy. Jinak by mne práce ani nebavila.

Nyní již 30. rokem provozuji WELLNESS HOTEL PANORAMA**** v Moravském krasu, který je známý především svým maskotem. A tím je oslí rodina ! Můj příběh je příběhem obyčejného pracovitého kluka začínajícího "novomanželskou půjčkou". Nyní mám v rukou prosperující hotelový resort a při ohlédnutí i celou řadu úspěšných projektů za sebou. A pevně věřím, že i před sebou :-)