Podpořte projekty svým hlasem

Sledujte příběhy podnikatelů a vyberte ty nejzajímavější. Pomozte svým hlasováním podpořit originální projekty. Příběh, který získá nejvíc hlasů, odměníme telefonem Samsung S22.

Všechny projekty

Normování výrobních činností zaměstnanců pro výpočet úkolové mzdy textilních dílen

  • Informační a komunikační činnosti
  • Jihočeský kraj
Normování výrobních činností zaměstnanců pro výpočet úkolové mzdy textilních dílen

Potřebujete zvýšit produktivitu práce ve své šicí dílně? Přejděte z časové mzdy na úkolovou. Dejte zaměstnancům plovoucí dobu a při tom je odměňujte úkolově za provedenou práci. SW "Řízení textilní výroby." umožňuje normovat jednotlivé činnosti při šití oděvů pomocí výrobních příkazů. Zaměstnanci odvedenou práci snímají přes čárové kódy za pomocí zaměstnaneckých karet. Systém měsíčně vyhodnotí každému zaměstnanci jeho měsíční práci a spočítá podklady do úkolové mzdy. Systém Vás zbaví permanentní kontroly zda zaměstnanci při časové mzdě dodržují produktivitu práce. 

Díky internetu může moje podnikání pořádně fungovat. Ať už je to připojení na server třeba z domova a nebo díky VPN vzdálenému přístupu mohu pracovat vlastně odkudkoliv. Co je pro mě opravdu důležité, je to že když jsem bez signálu, tak se připojím na wifi a můžu bez problému zavolat.