Dohlasováno! Galerie příběhů.

Vítězné projekty

nody.cz | e-shop plný technologií

  • Informační a komunikační činnosti
  • Kraj Vysočina
nody.cz | e-shop plný technologií

Celý náš příběh týkající se využívání technologií začal před pár lety. K prodeji našeho zboží (technických norem a publikací) jsme hledali stabilní a spolehlivé řešení. Důležitá pro nás byla možnost zjednodušení naší práce díky využití napojení na moderní technologie (aplikace i hardware). Jelikož nám v té době žádné z nabízených řešení nevyhovovalo, rozhodli jsme se vše od základu naprogramovat sami. Jelikož se toto řešení zákazníkům líbilo, udělali jsme ho uživatelsky více přívětivější a celý systém pod označením nody začali nabízet i ostatním zájemcům. 

Nedílnou součástí při vývoji i komunikaci se zákazníky je využívání Internetu, mobilních telefonů a dalších mobilních zařízení.

Pomáháme tak zákazníkům bez znalostí programování s vytvořením jejich nového e-shopu a jeho propojením s mnoha a mnoha technologiemi, které jim zjednodušují jejich každodenní práci.

Již na pár kliknutí může mít klient vlastní e-shop a to klidně i zdarma.
V nody.cz se snažíme, aby každý e-shop byl moderní a přitom pro obsluhu jednoduchý.

V oblasti technologií propojujeme do našeho systému všechny malé i velké hráče na trhu.

Vždy spoléháme na vlastní řešení a maximální automatizaci, ať už se jedná o napojení na dopravce, platební systémy, srovnávače, účetní systémy, inzertní servery a mnohé další, čímž šetříme peněženky našich klientů.

Našim klientům jsme neustále k dispozici s nabídkou individuálního řešení jejich potřeb a přání.
www.nody.cz