Dáváme živnostníkům reklamu za milion

Máte obchod nebo malou firmu? To by se vám mohla hodit naše kampaň!

Svět se v posledních týdnech změnil. Změnit se musel i způsob podnikání. Schůzky zvládáme on-line.

Místo v kamenných obchodech prodáváme a nakupujeme v e-shopech, vystavujeme vouchery na služby a zvládli jsme řešit spoustu nečekaných situací. Digitalizace, kterou jsme leckdy odkládali, tak proběhla spontánně a takříkajíc ze dne na den.

Pojďme to, co jsme se naučili, sdílet s ostatními.

Právě váš příběh může inspirovat a povzbudit další. A příběhy, které od ostatních dostanou nejvíc hlasů, se můžou těšit na skvělou odměnu!

01
02
03

Podělte se s námi o svůj příběh a vyhrajte marketingovou kampaň na míru!

Napište nám, jak vaší firmě nebo podnikání pomohly technologie. Příběh nahrajte a sdílejte – třeba na sociálních sítích. Zvýšíte tak svoje šance na výhru. Odborná porota s pomocí veřejnosti vybere z příspěvků jednoho podnikatele za každý kraj. Ten od nás získá marketingovou kampaň na míru. Vzhledem k tomu, že krajů je 14, právě tolik z vás má šanci získat kampaň snů. Celkem se chystáme rozdat milion korun.

1 milion

14 krajů

14 výherců

Energie pro váš restart

 • Inzerujte

  Výhoda pro každého! Inzerujte lokálně a zdarma. Každé dva týdny můžete oslovit nové zákazníky nebo se připomenout těm stávajícím díky O2 Výhodám.

 • Nečekejte

  Prvních 100 zákazníků, kteří se podělí o svůj příběh, dostane voucher v hodnotě 1 500 Kč na SMS kampaň. Bez hlasování. A to se vyplatí!

 • Sdílejte a držte si palce

  Z příběhů našich zákazníků pak vybereme 14 nejlepších. Mezi ně rozdělíme milion korun na marketingovou kampaň.

01
02
03

Jak se zapojit

 • Napište svůj příběh

 • Sbírejte hlasy

 • Vyhrajte

 1. 1
  Pravidla soutěže

  Úplné znění pravidel si zobrazíte rozkliknutím níže umístěného tlačítka. Pravidla platí ode dne zveřejnění. Soutěžit můžete od 25. 5. 2020 do 31. 7. 2020.

 2. 2
  Jak hlasovat?

  Každému ze soutěžních příspěvků na www.davamemilion.cz můžete dát jeden hlas.

  Hlasovat je možné pro libovolný počet příběhů. Ty, které vás zaujmou, můžete i sdílet na sociálních sítích.

  Děkujeme, že ctíte fair play a neporušujete pravidla tzv. automatizovaným hlasováním (hromadné navýšení počtu hlasů algoritmem).

01
02
03

Přihlaste své podnikání

Údaje označené * si samozřejmě necháme pro sebe
Vaše osobní údaje, které jste nám poskytl v rámci tohoto formuláře, včetně fotografie, budou využity pro účely realizace této kampaně. Detailní informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.