Otázky a odpovědi

Musím být zákazníkem O2, abych se dal můj podnikatelský příběh přihlásit do soutěže?
Ne, nemusíte být zákazníkem O2. Přihlásit se může jakýkoliv živnostník či podnikatel s IČ.
Jakým způsobem budu čerpat výhru ve formě O2 služeb na rok zdarma?
Pokud jste zákazníkem O2, budeme vás kontaktovat a celý proces vyřešíme za vás.
Pokud nejste zákazníkem O2, budete si muset vaše stávající služby převést k nám od jiného operátora. Se vším vám samozřejmě pomůžeme, abyste měli co nejméně práce. Více o této výhře najdete v záložce Podmínky.
Jakým způsobem budu čerpat výhru ve formě kreditu do O2 SMS brány?
Pokud se stanete výhercem, na váš unikátní kód nahrajeme kredit v hodnotě 100 000 Kč. Přihlášení do O2 SMS brány je jednoduché. Do e-mailu vám přijde pozvánka k přihlášení, kde si pak jen nastavíte své heslo, pod kterým se do O2 SMS brány budete přihlašovat. Dále už pak jen nastavujete své SMS kampaně, jak je libo. Více o této výhře najdete v záložce Podmínky. Informace o tom, jak funguje O2 SMS brána, najdete na tomto odkaze.
Jakým způsobem budu čerpat výhru ve formě volných hodin na vzdělávání a vzdělávacího workshopu?
Do přihlašovacího formuláře odpovíte na otázku „O jakou vzdělávací oblast v rámci svého podnikání byste měli zájem“ a v případě výhry se s vámi spojíme a domluvíme vzdělávací workshop nebo odborníka na danou oblast. Více o této výhře najdete v záložce Podmínky.
Od kdy do kdy se můžu přihlašovat do soutěže?
Přihlašování do soutěže začíná 22. května 2023 a končí 30. června 2023.
Musím odpovědět na otázku v přihlašovacím formuláři?
Ano, je to podmínka k přihlášení do soutěže. Hezká a dlouhá odpověď má velkou šanci na úspěch, tak se nebojte v psaní odvázat. Jednoslovná odpověď nám o vašem podnikání bohužel nic neprozradí.
Podle čeho vybírá porota výherce?
Originální a zajímavý koncept naši porotu zaujme vždycky. Stejně jako prezentace vašeho příběhu v přihlašovacím formuláři nebo přiložené fotky.
Můžu si zapnout reklamu na sociálních sítích?
Ano, můžete.
Nenašli jste odpověď, zeptejte se.